Colibrium additive

Cincinnati, OH i Lichtenfels, Niemcy – 25 kwietnia 2024 r. Dzisiaj GE Additive ponownie debiutuje jako Colibrium Additive – firma należąca do GE Aerospace.

Colibrium Additive, część działu Propulsion & Additive Technologies (PAT) w GE Aerospace, zostało założone pod koniec 2016 roku jako GE Additive. Obecnie jest zaufanym partnerem i producentem przemysłowych drukarek 3D do metalu, proszków metalowych oraz dostawcą usług dla rosnącej bazy klientów we wszystkich sektorach przemysłu.

„Choć zmieniamy nazwę, zachowujemy nasze niezachwiane zaangażowanie w obsługę klientów, jakość i niezawodność. Nadal będziemy liderem w branży produkcji przyrostowej, wprowadzając pozytywne zmiany,” powiedział Alexander Schmitz, CEO Colibrium Additive.

Liderzy w Branży Druku 3D Metali

Nazwa Colibrium Additive łączy w sobie słowa „collaborative” i „equilibrium,” co odzwierciedla doświadczenie firmy, która wspiera swoich klientów na każdym etapie ich drogi w technologii przyrostowej, dostarczając im niezawodne i skalowalne rozwiązania produkcyjne.

Nowa nazwa Colibrium Additive wzmacnia również podejście firmy, która prowadzi branżę druku 3D metali od frontu – edukując regulatorów, współpracując z uczelniami i wspierając rozwój przyszłych talentów w dziedzinie druku przyrostowego. Jako sprawdzony lider w tej branży, firma będzie nadal oferować zaufane i zrównoważone podejście oraz pragmatyzm, gdy branża ewoluuje i doświadcza zmian.

„Byliśmy gotowi na zmianę. Przekształcenie GE w trzy samodzielne firmy stworzyło idealną okazję do przeglądu naszej tożsamości korporacyjnej,” powiedział Shaun Wootton, szef komunikacji w Colibrium Additive. „Nasza nowa nazwa i tożsamość marki są nowoczesne i dynamiczne. Obie zostały zaprojektowane tak, aby odzwierciedlać nasze wartości firmowe oraz tempo zmian w branży druku przyrostowego, przy jednoczesnym nawiązaniu do tożsamości marki GE Aerospace,” dodał.

Zakończenie Używania Marek Concept Laser i Arcam EBM

W ramach zmiany marki, obie dziedziczone marki Concept Laser i Arcam EBM zostaną wycofane. Pierwotnie były to nazwy dwóch firm przejętych przez GE w listopadzie 2016 roku, które utworzyły GE Additive. Ostatnio były one używane jako marki produktowe dla portfolio drukarek Colibrium Additive.

Odświeżenie Marki AP&C

AP&C, dział proszków Colibrium Additive z siedzibą w Montrealu w Kanadzie, przeszedł niewielkie odświeżenie marki z nową paletą kolorów, lekko zmodyfikowanym logo i nową linią atrybucji „a Colibrium Additive business”, aby dostosować się do architektury marki GE Aerospace.

Kampania Marketingowa Marki

W ramach działań storytellingowych mających na celu wprowadzenie i ugruntowanie marki Colibrium Additive, 1 maja 2024 roku ruszy globalna kampania marketingowa „A New Future”, która potrwa do końca grudnia. Początkowo kampania skupi się na mediach branżowych związanych z technologią przyrostową i LinkedIn, a następnie rozszerzy się na inne platformy i kanały medialne.

W ramach wprowadzenia nowej marki, Colibrium Additive uruchomiło również nową stronę internetową, która będzie rozwijana w nadchodzących miesiącach przed targami RAPID + TCT pod koniec czerwca i będzie zlokalizowana w języku niemieckim. W tym samym czasie odświeżone i ponownie uruchomione zostaną również strony internetowe AP&C.

Notatki Redakcyjne

Colibrium Additive współpracowało z Interbrand przy rebrandingu, w tym przy tworzeniu nazwy i logo.

O Colibrium Additive

Colibrium Additive, firma należąca do GE Aerospace, jest zaufanym liderem w dostarczaniu drukarek 3D, proszków i usług dla przemysłowej produkcji przyrostowej z metalu. Umożliwiamy naszym klientom projektowanie i budowanie innowacyjnych nowych produktów, które rozwiązują wyzwania produkcyjne i poprawiają wyniki biznesowe.

colibrium additive
Udostępnij ten wpis!

Przeczytaj także inne wpisy